A A A

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Drewniane domki ogrodowe są coraz częściej wybierane przez ludzi. Wpływ na to ma ich praktyczność i unikalny, nowoczesny design, a także coraz większa popularność ekologicznego życia. Dlaczego warto zdecydować się na wybudowanie drewnianego domku ogrodowego? Rozmawiamy o tym z dyrektorem Eko Architektury, Przemysławem Balcewiczem.

 

- Szanowny Panie Dyrektorze, jakie są drewniane domki ogrodowe, które oferuje Pańska firma?

- Drewniane domki ogrodowe, które oferujemy są stabilne i solidnie wykonane. Cechuje je także bardzo duża różnorodność. Warto wspomnieć także o tym, że nasze domki są zdrowe, ekologiczne i długoletnie. Mają one służyć Państwu przez długi czas oraz zapewniać wygodne i komfortowe użytkowanie. Prozdrowotne właściwości domków wynikają z cech drewna, użytego jako surowca budowlanego. Sprawia ono bowiem, że w pomieszczeniach nie ma kurzu, wilgoci, a powietrze nie osusza się. Kolor drewna uspokaja i pozytywnie wpływa na stan psychiczny, a samo drewno nie wywołuje alergii. 

Ekologiczność drewnianych domków polega na oszczędzaniu energii oraz wykorzystaniu w pełni odnawialnego materiału budowlanego. To jednak nie wszystko. W Eko Architekturze wiemy jak ważna jest nasza planeta i jak duże znaczenie ma dbanie o nią. Dlatego też nasza ekologiczność to coś znacznie większego. Zdecydowaliśmy się wprowadzić mniejsze nakłady energetyczne i pracy podczas obróbki drewna. Wykorzystujemy także mniej metalowych elementów mocujących, oszczędzając energię potrzebną do wyprodukowania ich. 

 

- Szanowny Panie Dyrektorze, czym różnią się drewniane domki ogrodowe między sobą?

Drewniane domki ogrodowe różnią się między sobą właściwościami i wyposażeniem, co oznacza także różnicę w wielkości i ogólnie w wyglądzie. Szczegółowe informacje o każdym domku znajdą Państwo w jego opisie na naszej stronie. Jeśli jednak miałbym wymienić elementy, które różnicują domki ogrodowe, to na pewno w mojej liście znalazłyby się:

  • design okien i drzwi oraz ich ilość: w zależności od projektu, domek będzie miał więcej lub mniej okien i drzwi. Różny będzie mógł być także design, np. szyby jednolite lub dzielone,
  • wygląd architektoniczny: domki mogą się różnić także rodzajem dachu. Mogą to być dachy jednospadowe, dwuspadowe lub czterospadowe,
  • grubość ścian: mogą one być pojedyncze, dwuścienne, Takie ściany różnią się także ociepleniem.

 

-Szanowny Panie Dyrektorze, proszę nam opowiedzieć więcej o montażu drewnianych domków.

- Tak, to bardzo często poruszany temat. Nasza firma zajmuje się montażem zestawu na miejscu, a cena takiej usługi jest uzależniona od jego modelu oraz wielkości. Podobnie wygląda to w przypadku czasu trwania montażu. Nie jestem w stanie podać jednej wartości. Mogę jedynie podać szacowany czas montażu dla danych powierzchni domków. Tak więc:

  • domek o powierzchni do 7 m2 – średnio 1 dzień,
  • domek o powierzchni do 20 m2  - średnio 2 dni,
  • domek o powierzchni do 36 m2 - średnio 3 dni,
  • domek o powierzchni do 45 m2 - średnio 4 dni,
  • domek o powierzchni do 60 m2 - średnio 7 dni,
  • domek o powierzchni do 90 m2 - średnio 14 dni,
  • domek o powierzchni od 90 m2 - wymaga konsultacji z naszą firmą.

 

- Szanowny Panie Dyrektorze, dlaczego warto wybrać domek ogrodowy w Eko Architekturze?

Cechuje nas dokładność na każdym etapie realizowania Państwa zamówienia. W naszej firmie zestaw premium to standard. Korzystamy tylko z najwyższej jakości materiałów, a nasi pracownicy to profesjonaliści. Nasza firma dba o potrzeby klienta. Oferujemy szeroki wachlarz drewnianych budynków, w tym także drewniane domki ogrodowe. Jeśli jednak nasza oferta nie będzie dla Państwa zadowalająca, udostępniamy Państwu możliwość stworzenia indywidualnego projektu domku, który my wykonamy, zgodnie z Państwa planem. Nasi graficy i projektanci pomogą Państwu także w stworzeniu projektu oraz zaaranżowaniu wnętrza. Atutem naszej firmy jest także krótki czas realizowania zamówienia oraz najlepsza cena rynku. 

Nasze domki dostępne są również we Francji:
Chalet PRO
https://chaletpro.fr/Produits/chalets
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE