A A A

Aktualności

Paclan woreczki strunowe z nadrukiem 1

fot. Paclan

Wszyscy zgodnie przekonują, aby jeść dużo warzyw – w końcu to samo zdrowie! Mają mnóstwo witamin, dostarczają niezbędne białko, regulują pracę układu trawiennego i mają niską kaloryczność. Jednak dla niektórych, szczególnie tych najmłodszych, to jedynie zbędny dodatek do posiłku, a lista ich zalet nie jest wystarczającą motywacją, aby zacząć je jeść. Jak odczarować mit „nijakich” warzyw i zachęcić dzieci do ich jedzenia? Najlepiej zacząć wiosną!

 

Microsoft Office
Firma Microsoft powstała w 1975 roku i wyewoluowała z drobnego przedsiębiorstwa informatycznego w światowego lidera oprogramowania. Obecnie najpopularniejszymi produktami giganta z Redmond są oczywiście systemy operacyjne Windows, pakiety biurowe MS Office oraz liczne usługi w chmurze. Jak nietrudno się domyślić, w historii firmy o niemal 50-letniej obecności na rynku musi znajdować się sporo programów, które z różnych przyczyn przestały być rozwijane przez zespoły deweloperów. W niniejszym tekście przyglądamy się porzuconym aplikacjom z Microsoft Office.

businessman reading contract closeup1
Notariusz to zawód, na którego wykonywanie decyduje się bardzo wiele osób. Nie ma się temu, co dziwić, bo jest on dobrze płatny i może przynieść całkiem sporo satysfakcji. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, w jaki sposób notariuszem zostać i jakie ten specjalista ma możliwości. Warto również mieć świadomość tego, w jakich okolicznościach należy z pomocy notariusza skorzystać.

monety kolekcjonerskie
Co mają w sobie minione epoki, że niezmiennie inspirują i fascynują? Co sprawia, że tak wiele osób stara się poznać dzieje historii kraju oraz świata? Zapewne jest to tajemnica, która tkwi w pamiątkach historycznych, starych obrazach, książkach, numizmatach. Ci, którzy je zbierają, zwykle podchodzą do nich z dużą dozą szacunku, traktując je jako wskazówki do poznawania dawnych dziejów. Zachowane do dziś przedmioty, które mają wartość historyczną, powstawały dla upamiętnienia szczególnych okoliczności, a dzięki nim można dowiedzieć się więcej o tamtych wydarzeniach.

Podkategorie