A A A

Aktualności

marki
Ludzie mają taką tendencję do upraszczania wszystkiego, również w temacie znaków towarowych. Stąd właśnie wzięło się wiele mitów dotyczących prawnej ochrony marki. O tych mitach, o poważnych konsekwencjach jakie za sobą niosą oraz o skutecznych sposobach ochrony marki chciałbym dzisiaj opowiedzieć.

sklep bio
Jeśli szukasz naturalnego produktu, który poprawi Twoje zdrowie oraz samopoczucie, to powinieneś spróbować zielonej herbaty w proszku. Matcha jest znana od bardzo dawna, ale dopiero niedawno zyskała dużą popularność. Stało się tak ze względu na jej liczne właściwości zdrowotne. Napój chroni przed różnymi chorobami, np. nowotworami oraz schorzeniami serca. Czytając poniższy artykuł, dowiesz się, dlaczego warto regularnie pić tę herbatę.

salę
Wybór Sali konferencyjnej bezpośrednio wpływa na wizerunek firmy organizującej spotkanie. We współczesnym biznesie cała komunikacja marketingowa jest szalenie ważna w budowaniu relacji z klientem. Wybranie miejsca do takiego spotkania wymaga przemyślenia kilku ważnych czynników. Czym więc kierować się wybierając salę konferencyjną w Poznaniu?

prace wysokosciowe mycie okien elewacji lodz warszawa poznan wroclaw
Pod pojęciem prace wysokościowe kryją się czynności wykonywane na wysokości powyżej 1 m nad poziomem ziemi. Ze względu na ich ryzykowny charakter, niezwykle ważne jest trzymanie się obowiązujących zasad bezpieczeństwa oraz posiadanie odpowiedniego wyposażenia i uprawnień.

Podkategorie