A A A

Aktualności

Zapraszamy na kolejną edycję branżowych targów pracy Kariera IT we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest kwalifikowany – zapraszamy specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych.Data: 4 kwietnia Czas trwania: 9.00-14.30 Miejsce: Hala Stulecia, Wrocław Rejestracja: darmowa i obowiązkowaZapraszamy programistów, testerów, administratorów, analityków, specjalistów IT oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych. Gwarantujemy mocną część merytoryczną, masę ciekawych ofert zatrudnienia z całej Polski i zagranicy oraz spotkania z potencjalnymi pracodawcami w luźnej atmosferze.Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.: Data Art i Hays. Na miejscu zapewniamy „Strefę relaksu” z masażem biurowym i poczęstunkiem, a także "Strefę Doradztwa Zaowodowego" z profesjonalnym doradztwem zawodowym. Udział jest całkowicie bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. *Informacje są stale aktualizowane.   Strona wydarzenia: https://careercon.pl/konferencja/kariera-it-wroclaw-04-04 Rejestracja: https://careercon.pl/konferencja/kariera-it-wroclaw-04-04#Register Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/2735899983137841/   Do zobaczenia! Organizator: Kariera IT Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Każdy, kto prowadzi firmę budowlaną musiał, spotkać się z problemem zepsutych maszyn. Bardzo często są to ogromne maszyny budowlane, typu koparki, dźwigi, HDS-y, ładowarki, walce czy gruszki do betonu. W nieodpowiednim momencie awaria każdej z nich może ponieść za sobą wielkie konsekwencje. Skutkiem mogą być nie tylko opóźnienia, ale także ogromne kary finansowe. Sprawdź, jak mobilny serwis może pomóc ci możliwie jak najszybciej rozwiązać problem zepsutej koparki, i nie tylko.

Zapraszamy na kolejną edycję branżowych targów pracy Kariera IT we Wrocławiu.

Udział w wydarzeniu jest kwalifikowany – zapraszamy specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych.

  • Data: 4 kwietnia
  • Czas trwania: 9.00-14.30
  • Miejsce: Hala Stulecia, Wrocław
  • Rejestracja: darmowa i obowiązkowa

Zapraszamy programistów, testerów, administratorów, analityków, specjalistów IT oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych. Gwarantujemy mocną część merytoryczną, masę ciekawych ofert zatrudnienia z całej Polski i zagranicy oraz spotkania z potencjalnymi pracodawcami w luźnej atmosferze.

Firma Jabama - to producent profesjonalnych stanowisk roboczych i stołów montażowych dla przemysłu. Własna firma to wielka odpowiedzialność i stałe trzymanie ręki na pulsie, aby reagować na zmieniającą się rzeczywistość. Dostosowywać się do niej, oferując klientom lepsze, bardziej dopasowane usługi, a dzięki temu wygrywać w wyścigu z konkurencją. Często w tym celu uruchamiamy całkiem nowy dział w firmie, co wymaga wytężonych działań, szczególnie w zakresie jego wyposażenia. Jak sobie poradzić z tym zadaniem, zyskując dobry sprzęt za atrakcyjną cenę?

Podkategorie

Nasze serwisy

aobiznes250x67   KAIZEN logo   wbiznesie logo eDokumenty logo