A A A

Studium przypadku

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Zamierzasz pierwszy raz nadać paczkę kurierem? To bardzo proste zadanie, z którym każdy sobie poradzi. Jednak zanim nadasz przesyłkę, dowiedz się, w jaki sposób nie przepłacać za usługę i znaleźć najtańszą ofertę na rynku. W tym bardzo pomocne są porównywarki usług kurierskich, pozwalające w jednym miejscu wybierać spośród ofert wszystkich wiodących przewoźników działających na polskim rynku.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

zaczepyOtwierane i zamykane drzwi ciągle pracują, dlatego też z czasem wymagają regulacji, by dalej sprawnie działać. Zaczepy regulowane pozwalają wyregulować każdy element zamykający, a tym samym sprawiać, by drzwi pracowały sprawnie przez lata, by ich otwieranie i zamykanie było płynne, nie wydawało żadnych niepożądanych dźwięków. Co warto wiedzieć o zaczepach regulowanych? Co nam właściwie dają i w jaki sposób konkretnie?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

logo BIM estimateNiezwykle dynamicznie rozwijający się rynek budowlany sprawia, że oczekiwania wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego w zakresie jakości, poprawy wydajności oraz optymalizacji kosztów związanych z realizacją planowanego przedsięwzięcia rosną. Wszystko to w sposób naturalny kieruje zarówno inwestorów, wykonawców jak i projektantów w stronę wykorzystania nowych technologii i wymusza zmianę podejścia do procesu inwestycyjnego. Poprawa komunikacji i integracja tego procesu  to nowy trend rozwoju budownictwa.

Cedo
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Spadek obrotów, masowe zwolnienia lekarskie, konieczność cięcia kosztów, poszukiwanie oszczędności – pandemia koronawirusa niejeden biznes i niejednego managera wystawia na niezwykle trudną próbę. Czy w ogóle da się wyjść z tej sytuacji obronną ręką? Jak tego dokonać? Na ten temat rozmawiamy z Andrzejem Majewskim, dyrektorem fabryki Cedo, która pomimo niełatwego okresu właśnie prowadzi rekrutacje na kilkadziesiąt różnych stanowisk.