Aktualności z rynku
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

pokazyfajerwerkowvspokazydronowNiezapomniane wspomnienia z najważniejszego dnia w życiu zapewnią popisy świetlne na nocnym niebie. Goście będą zachwyceni spektakularnym widowiskiem kolorowych fajerwerków lub od niedawna popularnym pokazem dronów. Warto dokładnie przemyśleć, którą opcję wybrać, by móc w pełni delektować się niebanalnym show.

 

 

 

Jak wygląda pokaz dronów na weselu?

Coraz więcej firm eventowych umieszcza w swojej ofercie pokazy dronów. Ich dekoracyjny i artystyczny potencjał daje możliwość podniebnego malowania najpiękniejszych, zapierających dech w piersiach obrazów. Bardzo często organizują je profesjonalni artyści, którzy uatrakcyjniają widowisko specjalnie dopasowaną ścieżką muzyczną lub choreografią taneczną. Nowoczesna technologia pozwala zaprezentować na nocnym, rozgwieżdżonym niebie:

  • Imiona państwa młodych,
  • napis„miłość” lub „love”,
  • symbol serca,
  • efektowne obrazy,
  • czarujące migotanie świateł.

Wyjątkowe show z udziałem dronów stanowi równie widowiskową, choć nie tak głośną alternatywę dla pokazu fajerwerków. Nie straszą znajdujących się w pobliżu zwierząt, nie zaśmiecają otoczenia oraz nie emitują zapachu spalenizny. Jednak z tak niebanalną usługą wiążą się oczywiście wyższe koszty. Profesjonalne agencje dysponują specjalnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem, obsługiwanym przez fachowo przeszkolonych pilotów. Warto skorzystać z tego rozwiązania, jeśli nasz weselny budżet na to pozwoli. Niezapomniane wrażenia wizualne gwarantowane. Tego rodzaju pokazy wyglądają równie imponująco na zdjęciach, będących wspaniałą pamiątką naszego najważniejszego dnia w życiu.pokazyfajerwerkowvspokazydronow 2

 

Oryginalne pokazy fajerwerków na wesele

Tradycyjne show ze sztucznymi ogniami w roli głównej uatrakcyjnią profesjonalni pirotechnicy (przykładowe nagrania z realizacji można zobaczyć tutaj), którzy zadbają, aby zarówno świeżo upieczeni małżonkowie, jak i wszyscy goście weselni doświadczyli niezapomnianych wrażeń. Bardzo często artyści, poza dokładnie przemyślanym pokazem fajerwerków przygotowują również specjalny podkład muzyczny, który odpowiednimi dźwiękami podkreśli kolejne wybuchy kolorów. Porywające utwory w połączeniu z widowiskowymi fajerwerkami stanowią oryginalne show, pozostające w pamięci na długi czas. Cena tego rodzaju usługi stała się w ostatnich latach bardziej przystępna. Nic więc dziwnego, że cieszy się ona coraz większą popularnością wśród młodych par, organizujących swoje wesele.

Dla pełnego bezpieczeństwa i magicznych walorów estetycznych warto oddać przygotowanie pirotechnicznego widowiska w ręce zawodowców. Zatroszczą się oni o każdy detal i zapewnią całkowitą ochronę wszystkich widzów. Ich doświadczenie jest bezcenne przy wyborze idealnych utworów, jeszcze mocniej podkreślających przepiękną, podniebną grę świateł. Jeśli państwo młodzi nie mają w planach pokazów fajerwerków czy dronów, będzie to dla nich wspaniały, niezwykle miły i zaskakujący prezent od rodziców, dziadków, chrzestnych, przyjaciół czy wszystkich gości weselnych razem. Wzruszenie sięgnie zenitu, a przecież takie chwile zapamiętuje się na całe życie.