A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

BB Lublin sala sniadan 02 m

Fot. B&B HOTELS

5 grudnia 2022 r. w Warszawie odbyło się XVI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2022. Podczas wieczornej gali kończącej wydarzenie poznaliśmy zwycięzców corocznego konkursu Profit Hotel Awards 2022. W kategorii "hotel 1-2 gwiazdki" nagrodę odebrała sieć B&B HOTELS.

 
 

Nagrody dla najlepszych obiektów hotelowych w 15 kategoriach wręczono już po raz dziesiąty. Laureatów wyłoniło konkursowe jury, w którym zasiedli prelegenci i paneliści XVI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel. W kategorii "hotel 1-2 gwiazdki" zwyciężył otwarty w maju tego roku B&B Lublin Centrum.

To niezwykła przyjemność otrzymać tak prestiżową nagrodę i to zaledwie pół roku od rynkowego debiutu. To nie tylko wyróżnienie, lecz także potwierdzenie, że jesteśmy miejscem noclegowym, w którym goście mogą liczyć na wysoki poziom obsługi i wynieść moc pozytywnych doświadczeń z pobytu – mówi Patrycja Niedźwiecka, Dyrektor Hotelu B&B Lublin Centrum.

Podróżni mają tu do dyspozycji 130 pokoi, a także przestronne lobby, salę śniadaniową, kameralną salę spotkań oraz podziemny parking.

Pobyt w hotelu umila naszym gościom nowoczesny design wnętrz, odwołujący się do lokalizacji obiektu, zgodny z aktualnym konceptem aranżacyjnym sieci B&B HOTELS. Lokalne akcenty są widoczne w pokojach i w częściach wspólnych, których indywidualny wystrój jest inspirowany miejscową architekturą (łuki, podcienie) i kolorystyką pięknych, lubelskich kamienic (ochra, beże, zieleń) – mówi Magdalena Fałczyńska, Product and Marketing Manager B&B HOTELS Polska, która w imieniu sieci odebrała nagrodę dla hotelu B&B Lublin Centrum.

Wnętrza na parterze zaprojektowała pracownia Tremend, a autorką grafik, na podstawie których powstały fototapety w pokojach, jest Beata Chęcińska.

Nagroda Profit Hotel Awards dla naszego lubelskiego obiektu to wspaniałe zwieńczenie 2022 roku. Każde takie wyróżnienie zawsze bardzo cieszy, jest źródłem satysfakcji i potwierdza że nasz produkt jest dobry, a nasze wybory są nagradzane – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B HOTELS Polska.

B&B Lublin Centrum mieści się przy ul. Dolnej 3 Maja 7. Doskonała lokalizacja, tuż przy Starym Mieście, sprawia, że hotel jest świetnym wyborem zarówno dla turystów, jak i podróżujących służbowo.