A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Drony Geodezyjne - Usługi Geodezji w Opolu

Wielu z nas nie wyobraża sobie współczesnej geodezji bez użycia dronów – bezzałogowych statków powietrznych, będących nieocenionym wsparciem współczesnego geodety. Jakie korzyści przynoszą nam drony i jak właściwie z nich korzystać?

geodezja opole drony geodezyjne do fotomertrii i pomiarow mas zmieni woj opolskie

Perspektywa ,,z lotu ptaka”

Główną zaletą dronów jest fakt, że umożliwiają nam spojrzenie na teren ze znacznie szerszej perspektywy, a dokładniej ,,z lotu ptaka”. Jest to klucz do stworzenia ortofotomapy – rastrowego obrazu pomierzonego terenu, stanowiącego niezastąpione źródło informacji. Dysponując ortofotomapą, na którą nałożymy projekty za pomocą programu typu CAD, jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować postęp całego zakresu prac, zmniejszając tym samym ryzyko ewentualnych odchyłek od projektu.

Fachowe usługi droniarskie

 Pomimo tego, że obsługa drona nie jest tak skomplikowana, jak obsługa statków załogowych, warto zostawić to zadanie specjalistom. Firma Geodezja Opole oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania fotogrametryczne, świadcząc usługi droniarskie zadbamy o to, by powierzony nam plac budowy był miejscem efektywnie zaplanowanym i w pełni bezpiecznym.