Porady
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

sklep internetowy
Jesteś na etapie podejmowania decyzji lub może już ją podjąłeś – zakładam sklep internetowy? Przed Tobą ciekawe wyzwanie, które może dać Ci dużo satysfakcji. Jeśli to Twój pierwszy biznes online i nie masz jeszcze doświadczenia w sprzedaży internetowej, wybór odpowiedniego systemu w jakim będzie działał sklep internetowy jest bardzo ważny.

 

 

 

 

 

 

 

Otwórz własny sklep internetowy

Na naszym rynku istnieje wiele systemów, platform na jakich działają sklepy internetowe. Możemy wybierać pomiędzy mniej lub bardziej rozbudowanymi, darmowymi i płatnymi, sklepami na abonament miesięczny, czy roczny albo sklepem za jednorazową opłatę.

Sklep internetowy to niesamowite narzędzie, które daje możliwość prezentowania sprzedawanych towarów przez 24 godziny i przez 7 dni w tygodniu (24 h/7 dni). Nie musisz się martwić, czy właśnie obowiązuje zakaz handlu w niedzielę i w święta, czy na zewnątrz pada deszcz, czy śnieg - twój sklep będzie cały czas dostępny dla klientów.

 

Jak działa e-sklep?

W swoim sklepie internetowym będziesz mógł sprzedawać produkty nie tylko klientom z najbliższej okolicy, z najbliższego miasta, ale także osobom z całej Polski. Mało tego, bez problemu możesz rozszerzyć zasięg działania sklepu internetowego i spróbować podbić rynek zagraniczny. Wystarczy tylko wykonać tłumaczenie swojej oferty na wybrane języki i cały świat stoi przed Tobą otworem!

 

Jaki sklep internetowy otworzyć?

Dla rozpoczynających swoją przygodę z e-commerce, pułapką może się okazać brak podstawowej wiedzy co jest potrzebne, aby rozpocząć sprzedaż w sklepie internetowym? Samo zbudowanie nawet najpiękniejszego sklepu internetowego nie wystarczy, aby tysiące klientów ruszyło do naszego sklepu i zaczęło w nim kupować. Zbudowanie sklepu internetowego to bardzo ważny aspekt, ale tak naprawdę to dopiero początek.

 

Pozycjonowanie Shoper

Swój sklep musisz jeszcze zoptymalizować pod kątem SEO, musisz wykonać lub zlecić pozycjonowanie strony oraz zainwestować w reklamy. Powinieneś zainwestować w reklamę w wyszukiwarce Google, a także zainteresować się reklamą w social mediach, które cały czas się rozwijają i co jakiś czas ich możliwości reklamowe się zmieniają.

 

Sklep internetowy Shoper

Wybierz rozwiązanie dopasowane do Ciebie. Oprogramowanie Shoper oferuje całościową obsługę procesu sprzedaży: zaczynając od przyjęcia zamówienia, przez wysyłkę, a kończąc na etapie rozliczenia księgowo – magazynowego. Gotowy sklep internetowy zawiera wszystkie opcje, które są niezbędne do szybkiego uruchomienia sprzedaży online.

W sklepie Shoper możesz wybrać gotowy szablon graficzny, dzięki któremu Twój sklep będzie miał atrakcyjny wygląd strony na każdym urządzeniu. Jeśli masz większe potrzeby, wybierz projekt graficzny na zamówienie.

Otwórz własny sklep internetowy i sprzedawaj online. Oprogramowanie Shoper posiada wszystkie niezbędne narzędzia, jakich potrzebujesz aby rozpocząć sprzedaż.

Jeśli nie mamy doświadczenia w tworzeniu sklepów internetowych, warto skorzystać z pomocy resellera i wysłuchać jego podpowiedzi, bo on wie jak rozkręcić Twój biznes.