Porady
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pieczątki
Cyfryzacja w biznesie przynosi wiele korzyści. Szybki obieg informacji, niskie koszty wymiany danych i wygoda komunikowania się. Jednak pomimo tego, tradycyjne rozwiązania opierające się o papier i tusz nadal znajdują zastosowanie w wielu firmach, instytucjach i urzędach. Doskonałym przykładem są pieczątki imienne, w dalszym ciągu wykorzystywane do stemplowania dokumentów, faktur, raportów oraz innych dokumentów przekazywanych w postaci drukowanej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli i ty potrzebujesz do swojej firmy zamówić pieczątkę lub stempel, ale nie wiesz, jak tego dokonać i gdzie to zrobić, konicznie sprawdź naszą ofertę na stronie https://taniestemplowanie.pl/pieczatki-warszawa/.

 

Pieczątki Warszawa — poznaj ich pełną ofertę

Oferujemy szeroki wybór pieczątek automatycznych wielu znanych firm, takich jak Trodat, Wagraf oraz inne polskie i zagraniczne. Są to wysokiej jakości automaty w solidnych i estetycznych obudowach, występujących w różnych kolorach. Praktyczne zatyczki chronią pieczątki przed wysychaniem, a specjalne poduszki mogą być wielokrotnie nasączane tuszem bez ryzyka poplamienia. Bardzo duży wybór rozmiarów sprawia, że nasze tanie pieczątki spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Niezależnie czy potrzebna ci jest uniwersalna pieczątka firmowa, mała pieczątka kieszonkowa lub duża pieczątka do adresowania kopert, u nas na pewno taką znajdziesz. To, co nas wyróżnia to wysoka jakość produktów oraz fachowa obsługa, szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Oferujemy pieczątki od jednej sztuki, a przy większych zamówieniach udzielamy korzystnych rabatów.

pieczątki trodat

 

Jak zamówić pieczątkę przez internet?

Pieczątki online Warszawa to świetne rozwiązanie dla osób, które są bardzo zajęte, cenią swój czas i chcą go przeznaczyć na najważniejsze rzeczy. Jeśli potrzebujesz pieczątki i wiesz, jak powinna wyglądać, wystarczy, że wyślesz do nas jej projekt. Jeżeli go nie posiadasz, napisz nam informacje, które powinny znaleźć się na pieczątce lub stemplu. Przygotujemy dla ciebie bezpłatnie projekt i wyślemy mailem do akceptacji. Może to być pieczątka firmowa z twoim logo, pieczątka adresowa, imienna oraz wiele innych o wskazanym przez ciebie rozmiarze, wielkości i kolorze obudowy. Pamiętaj, że wyrób pieczątek to nasza specjalność i gumki do nich wykonujemy metodą grawerowania laserowego. Zapewnia to bardzo wysoką dokładność produkcji stempli i pełną powtarzalność niezależnie od tego ile czasu minęło od wykonania poprzedniej pieczątki.

pieczątki trodat

 

Zamów pieczątkę online w kilku krokach

  1. Przygotuj treść pieczątki w dokumencie tekstowym lub programie graficznym;
  2. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, która pieczątka będzie najlepsza dla twojej firmy;
  3. W ofercie mamy również drewniane stemple ręczne wraz z poduszkami;
  4. Wyślij nam zamówienie i poczekaj na wiadomość zwrotną;
  5. Od złożenia zamówienia do realizacji i dostawy na terenie Warszawy potrzebujemy kilka godzin.

Pieczątki Warszawa zamówisz bezpośrednio na taniestemplowanie.pl - zapraszamy!

Do czego służą pieczątki imienne, stemple i datowniki?

 

Podpisywanie i autoryzacja dokumentów

Różnego rodzaju dokumenty opatrzone podpisem oraz imienną pieczątką nabierają jeszcze większej powagi i ważności w oczach osób i firm, do których są kierowane. W wielu przypadkach dysponowanie pieczątka firmową lub imienną jest wręcz wymogiem oraz oczekiwaniem klientów. Jeżeli takiej pieczątki jeszcze nie masz, zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Produkcją pieczątek zajmujemy się od wielu lat, dysponujemy nowoczesnym sprzętem do tego celu i cieszymy się olbrzymim zaufaniem klientów z Warszawy i całego kraju.

pieczątki firmowe

Duża pieczątka czy kieszonkowe automaty?

Mamy duży wybór pieczątek we wszystkich rozmiarach. Zazwyczaj w firmie korzysta się z kilku wzorów automatów i stempli o różnej wielkości, przeznaczonych do różnych celów. Jeśli na pieczątce ma znajdować się tylko adres, wystarczający będzie standardowy rozmiar. Kieszonkowe, lekarskie pieczątki imienne nie zajmują wiele miejsca i zawsze można je mieć przy sobie. Natomiast datowniki i numeratory o większych rozmiarach idealnie sprawują się w biurach, sekretariatach oraz dziennikach podawczych, gwarantując wysoką jakość i ładne odbicie na każdym rodzaju papieru.

pieczątki warszawa

 

Pieczątki i stemple szybkoschnące

Klientom polecamy również wytrzymałe stemple drewniane z laserowo przygotowanymi gumkami. Można je wykorzystać do znakowania kopert, metek odzieżowych czy gadżetów reklamowych. Idealnie sprawują się w roli pieczątek odbijanych na kartach lojalnościowych  oraz kiedy znakujemy produkty hand made. Jesteśmy pewni, że wygodne w użyciu stemple znajdą zastosowanie w każdej firmie, a dzięki bogatemu wyborowi kolorów tuszu, można je spersonalizować zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Krótki czas realizacji zamówień na gumki, pieczątki oraz stemple sprawia, że nasze usługi są dostępne w całej Warszawie i chętnie z nich korzystają firmy prywatne, szkoły, urzędy, a także wiele innych instytucji, w których pieczątki automatyczne obecne są na każdym biurku i w kazdym gabinecie. 

pieczątki online