Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sylwestrowe petardy
Petardy nie należą do zbyt widowiskowych i rozrywkowych fajerwerków, ale bywają wykorzystywane na Sylwestra do amatorskiego zastosowania. Te nieduże produkty pirotechniczne są produkowane głównie dla głośnego huku, czyli w celu generowania efektu hałasu. Mają przede wszystkim naśladować odgłosy dźwiękowe innych fajerwerków oraz broni militarnej. Niekiedy pojawia się mocny, krótki błysk, który jest skutkiem ubocznym generowania hałasu. Petardy oprócz Sylwestra najczęściej używane są do odstraszania dzikich zwierząt, w wojsku, do gier sportowych i paramilitarnych oraz na stadionach.

 

 

Te fajerwerki mają solidną, papierową obudowę o cylindrycznej formie. W środku znajduje się mieszanka pirotechniczna. Natężenie dźwięku i jego moc wynikają z konstrukcji oraz rodzaju i ilości prochu. Na rynku są petardy:

  • hukowo-błyskowe,
  • hukowe,
  • gwiżdżące,
  • wzlatujące,
  • wielostrzałowe,
  • stadionowe,
  • do odstraszania zwierząt,
  • emitery dźwięku.

 

Jak petardy na Sylwestra wybrać

Zależnie od zastosowania, na Sylwestra żeby ucieszyć dzieci wystarczą petardy o najmniejszej mocy. Takie jak na przykład Piccolo. Są bezpieczne, nawet gdy są odpalane blisko. Petardy z rodzaju Korsarz i stadionowe to średniej wielkości produkty, zapewniające dłuższy efekt i większą liczbę wystrzałów. Petardy, które mają największą moc, powinny być stosowane wyłącznie przez osoby obeznane z pirotechniką. Ładunki tego typu to Dum Bum i Hammer. Do zastosowania amatorskiego, w Polsce najmocniejszą petardą jaką można kupić jest Dum Bum 5G.

Które sylwestrowe petardy będą najlepsze na powitanie Nowego Roku i gdzie je kupić?

 

Petardy na Sylwestra od PyroTech - https://hurtownia-fajerwerki.pl/pol_m_Fajerwerki_Petardy-158.html

Firma PyroTech prowadzi w Łodzi sieć stacjonarnych sklepów z pirotechniką. Jak również największą w środkowej części naszego kraju hurtownię fajerwerków. Jest wiarygodnym i sprawdzonym dostawcą pirotechniki, jednym z największych w Polsce. Produkty pirotechniczne można kupić w internetowym sklepie i na stronie hurtowni. Sprzedawane detalicznie oraz hurtowo fajerwerki, to najlepszej jakości ładunki od uznanych i pewnych producentów. Posiadają niezbędne zezwolenia i certyfikaty oraz symbole CE. Oprócz instrukcji w języku polskim, są opisane dane techniczne i zasady bezpieczeństwa odpalania.

Asortyment PyroTech to wszystkie możliwe rodzaje w jakich występują petardy, nadające się na Sylwestra i przy różnych innych zastosowaniach. Są bezpieczne jeśli chodzi o użytkowanie, bo odpala się je za pomocą lontu.

 

Lista scoringowa petard na Sylwestra od PyroTech

Klienci PyroTech w każdej chwili mogą skorzystać z porady i pomocy załogi. Są to nie tylko fachowcy, ale również miłośnicy pirotechniki. Ponieważ jest to jeden z wiodących sprzedawców z doświadczeniem, PyroTech dzieli się nim na swoim kanale Youtube. Można tam znaleźć filmiki z testami fajerwerków i poradami co do ich wyboru, także petard na Sylwestra. Dodatkowo zespół opracował ranking petard, czyli listę scoringową PyroTech. O parametrach jakie były wyznacznikiem, można posłuchać na specjalnym nagraniu na naszym kanale YT PyroTech SHOP. Tekst opisujący szczegóły znajduje się tutaj https://hurtownia-fajerwerki.pl/Lista-scoringowa-petard-od-PyroTech-ktore-sa-najlepsze-news-pol-1671191970.html.