Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pana Drożdżowego
Łukasz jest przedsiębiorcą, sprzedającym domowe chleby i ciasta z dostawą do biura i domu. Dowiedz się co sprawiło, że stał się Panem Drożdżowym założył sklep drozdzowe.com

 

 

 

 

 

Pan Łukasz z Poznania nie byłby w tym miejscu, w którym jest dzisiaj, gdyby nie wsparcie jego najbliższej rodziny - żony i trzech córek. Po zakończeniu leczenia w ośrodku terapeutycznym, pan Łukasz był gotowy na nowe życie, zaczął więc piec ciasta. Początkowo było to tylko jego hobby, teraz stało się to jego pełnoetatową pracą. Swoje ciasta i chleby sprzedaje w aplikacji mobilnej TikTok. Trzy miesiące temu założył tam swoje konto www.tiktok.com/@drozdzowe, które na dzień dzisiejszy obserwuje ponad 30 000 osób (a każdy jego filmik ma kilka tysięcy odsłon). Dziś, częściowo dzięki platformom społecznościowym takim jak TikTok, Pan Drożdżowy może realizować swoją paskę do pieczenia i zarabiać pieniądze.

 

Łukasz otwarcie przyznaje, że przez bardzo długi czas pił nałogowo alkohol - nie próbuje tego ukrywać. Mówi, że w przeszłości nadużywanie alkoholu miało negatywny wpływ na finanse jego rodziny. W końcu zdając sobie z tego sprawę, Łukasz postanowił poszukać pomocy i zdecydował się na leczenie w ośrodku - tam odkrył, że pieczenie ciast to jego prawdziwa pasja. Po zakończeniu terapii Łukasz wiedział, że to jest to, co naprawdę chce robić w swoim życiu.

Niestety, jego nałóg alkoholowy doprowadził do nagromadzenia się potężnych długów, z którymi teraz musi się zmierzyć. Łukasz planuje uzyskać stabilność finansową niezbędną do spłaty zadłużenia właśnie poprzez sprzedaż ciast na TikToku i w sklepie internetowym www.drozdzowe.com.

Stworzenie i przede wszystkim prowadzenie firmy, która zajmuje się wypiekami domowych ciast wydaje się być trudne, szczególnie w Polsce, ale Łukasz jest w 100% przekonany, że uda mu się osiągnąć sukces. Jest on zmotywowany do działania – wyliczył, że potrzebuje sprzedać 30 tysięcy ciast, aby spłacić wszystkie swoje długi i wyjść na prostą. Dzisiaj Łukasz jest na dobrej drodze by zrealizować te cele – jego konto na TikToku i sklep internetowy cieszą się dużą popularnością wśród internautów.

 

Jeśli szukasz pysznych i niepowtarzalnych ciast, koniecznie zajrzyj do Pana Drożdżowego na www.drozdzowe.com! Ma on szeroki wybór ciast, który z pewnością zaspokoi Twoje zachcianki!