Aktualności
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Najbardziej Aromatyczny Festiwal
IV edycja Rum Love Festiwal odbędzie się 23-24 czerwca 2023 roku w znanym i kochanym miejscu na mapie Wrocławia jakim jest Centrum Kultury Czasoprzestrzeń - Zajezdnia Dąbie. W poprzednich latach była to na tyle niezwykła impreza, która sprawia, że na naszych ustach pojawia się jedno pytanie: czym zaskoczy nas czwarta edycja i organizatorzy tym razem? Niezależnie od uzyskanej odpowiedzi jedno jest pewne. Zachwyci ona nas niezwykłą kombinacją smaków i aromatów rumów z całego świata.

 

Festiwal pełen limitowanych rumów

Rum Love Festiwal w ciągu zaledwie trzech edycji zdobył uznanie konsumentów oraz producentów alkoholi i znanych osób ze środowiska rumowego  na całym świecie. Wydarzenie to przyciąga obecnie gości, wystawców oraz producentów rumów z całego świata. Możemy więc spodziewać się zarówno konsumentów jak i rumów z takich krajów jak: Kuba, Mauritius, Martynika, Jamajka, Barbados.. Wprawdzie rum dominuje na Karaibach, ale i w Polsce znalazł on już potężną rzeszę fanów. Najbardziej Aromatyczny Festiwal, który odbędzie się w mającym niezwykle ciekawą historię, Centrum Kultury Czasoprzestrzeń- Zajezdni Dąbie, zapewnia sporo rozrywki. Nie tylko poznacie tajniki wytwarzania rozmaitych rumów, ale również weźmiecie udział w ciekawych warsztatach tematycznych (Master Class), degustacjach prowadzonych przez ambasadorów najpotężniejszych i najbardziej znanych marek rumów na świecie.

Przeczytaj: https://rumlovefestiwal.com/pl/bialy-rum-z-czym-pic/

 

Rum Love Festiwal – wyjątkowe debiuty

Na Rum Love Festiwal poznamy również zupełnie nowe produkty, które po raz pierwszy zadebiutują właśnie na festiwalu. W tym roku rumami debiutanckimi na festiwalu będą między innymi Eminente, Black Magic, Tanuday oraz Sanaga. Odwiedźcie nas podczas Rum Love Festiwal, będziecie się świetnie bawić. 

 

Rum Love Festiwal – dlaczego warto pojawić się na festiwalu i czego mogę się tam spodziewać? 

Rum Love Festiwal, to przede wszystkim dobra zabawa dla wszystkich koneserów rumu. Jednym z podstawowych celów, który przyświeca organizatorom tego wyjątkowego wydarzenia jest wzmocnienie świadomości oraz kultury degustacji rumów. Jako nasz gość nie tylko będziesz mógł delektować się wysokiej jakości drinkiem, ale również poznasz tajniki tworzenia rumu, a także będziesz mógł zdobyć cenne informacje i porady od ekspertów oraz znawców sztuki barmańskiej. Możliwość nabycia limitowanej edycji wysokiej jakości rumów jest tu wisienką na torcie. Warto również zauważyć, że festiwal jest organizowany przez salon BlackBeard z siedzibą przy ul. Tęczowej 57 gdzie skorzystasz z wysokiej jakości usług barberskich. Wyobraź sobie ten klimat, delektujesz się aromatycznym rumem, podczas gdy barber stylizuje twoją brodę i/lub wąsy. Podczas Rum Love Festiwal możesz również wziąć udział w różnych warsztatach oraz szkoleniach, a do tego podczas imprezy na scenie odbywają się liczne koncerty i występy. Innymi słowy, nie będziesz się nudzić.

 

Zapraszamy Cię również na organizowane w ramach festiwalu, warsztaty Master Class, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. 

Więcej o festiwalu dowiesz się tutaj: https://rumlovefestiwal.com/pl/o-rum-love-festiwal/