A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jakob Hatteland Computer AS, norweska firma będąca jednym z innowatorów europejskiej branży ERP, rozszerza sieć partnerską w Polsce. Kolejnym dystrybutorem rozwiązania RamBase Cloud ERP, obok IT Vision oraz ITelix będzie LynxIT. Dzięki dynamiczne rozwijającej się współpracy coraz więcej polskich przedsiębiorców będzie mogło skorzystać z rozwiązania proponowanego przez Hatteland Holding.

 

„LynxIT w naszym flagowym produkcie, RamBase Cloud ERP, dostrzegają potencjał do poszerzenia swojej różnorodnej oferty rynkowej. Doceniają przede wszystkim naszą przewagę w porównaniu z innymi rozwiązaniami typu ERP On-premise, czyli atrakcyjne TCO, krótki czas potrzebny na wdrożenie oraz przewidywalność kosztową dla klientów końcowych. Szukając nowego partnera zależało nam na tym, abyśmy mogli dotrzeć do jak najszerszego grona potencjalnych klientów dostarczając im korzyści, które były niedostępne wcześniej na polskim rynku. Taką możliwość daje współpraca z LynxIT. Jest to już trzeci podmiot współpracujący w ramach tworzenia sieci partnerów implementacyjnych w Polsce. Jestem przekonany, że kolejne podmioty dołączą do nas niebawem, a pierwsze wdrożenia ruszą lawinowo z początkiem 2020 roku.” – mówi Jakub Polkowski Channel Executive Poland, RamBase / Jakob Hatteland Computer AS.

LynxIT od ponad 15 lat realizuje projekty wdrożeniowe IT i świadczy usługi konsultingowe obejmujące m.in. rozwój biznesu, analizy biznesowe i funkcjonalne. W portfolio klientów znajdują się firmy z różnych branż, między innymi: sprzedaży i dystrybucji hurtowej, bankowości i ubezpieczeń, ale też telekomunikacji i energetyki.

 

„Zależy nam, żeby coraz więcej polskich przedsiębiorców mogło przekonać się, o dzianiu rozwiązania jakie oferujemy. RamBase Cloud ERP to doskonałe narzędzie IT skrojone na miarę potrzeb firm mających ambicje działania z sukcesem w dobie cyfrowej gospodarki opartej o międzynarodowe relacje biznesowe”. – dodaje Jakub Polkowski. RamBase Cloud ERP to platforma dająca szerokie możliwości i efektywnie wspomagająca prawie wszystkie elementy zarządzania przedsiębiorstwem. Kluczowe obszary wsparcia systemu to m.in. relacje z klientami i dostawcami, zarządzanie jakością i przepływem dokumentacji, kadry, koordynacja procesów produkcji / transportu, sprzedaż, logistyka, usługi, administracja, finanse i księgowość. Efektywne wdrożenie pozwala także otworzyć biznes na całe spektrum możliwości automatyzacji i tzw. Industry 4.0, Internet of things (IoT).

Hatteland Holding działa na arenie międzynarodowej już od 150 lat, a od ponad 4 dekad specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych technologii dla sektora enterprise. Ostatnie 20 lat w rozwoju firmy to ścisła specjalizacja IT w sekcji kompleksowych systemów ERP, która doprowadziła Hatteland Holding do pozycji jednego z najbardziej innowacyjnych podmiotów w branży ERP na terenie Europy.