A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nie bez przyczyny mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Oczywiście nie tylko ona decyduje o sukcesie firmy, ale bez wątpienia jest jednym z istotnych czynników wpływających na postrzeganie i popularność danej marki. Dlatego poniżej zamieszczono garść informacji na temat tego, dlaczego warto skorzystać z opcji, jaką są gadżety reklamowe drukowane w nowoczesnej technologii 3D.

 

Dlaczego warto zainwestować w ciekawe gadżety firmowe?

Ideą rozdawania upominków marketingowych jest to, by w pozytywny sposób zaznaczyć obecność swojej firmy w życiu osób nimi obdarowanych. Jest to metoda bardzo często wykorzystywana przez przedsiębiorców z każdej branży, dlatego, aby wyróżnić się na rynku, potrzebne są oryginalne i przede wszystkim funkcjonalne gadżety firmowe. Sprawią one, że zostaniemy zapamiętani jako podmiot prowadzący przemyślaną strategię i dbający nie tylko o bezrefleksyjną reklamę, ale również o potrzeby i wygodę swoich klientów.

 

Co wyróżnia gadżety firmowe tworzone w technologii 3D?

Jedną z bardziej nowoczesnych i atrakcyjnych możliwości, która pozwoli na obdarowanie klientów, kontrahentów czy innej grupy docelowej, niebanalnymi upominkami, jest skorzystanie z drukarki wyposażonej w technologię 3D. Trójwymiarowy druk pozwoli na stworzenie niepowtarzalnych, spersonalizowanych gadżetów firmowych, o dowolnym kształcie, które wyróżniać mogą się żywymi barwami i dopracowaniem każdego detalu. Najczęściej wykonywane są one z miękkiego i przyjemnego w dotyku PCV, a precyzyjność wykonywania każdego szczegółu może sięgać nawet do 0,2 mm.

 

Jakie są zalety korzystania z gadżetów marketingowych 3D?

Zdecydowanie się na gadżety reklamowe dla firm wykonane w technologii druku trójwymiarowego ma wiele zalet, a do najważniejszych zaliczyć można:

  • możliwość wykonania dowolnego, nawet bardzo nieszablonowego projektu, dzięki czemu można wyróżnić swoją firmę na rynku;
  • przyciągający oko wygląd, który gwarantuje trójwymiarowość;
  • trwałość, dzięki zastosowaniu materiałów takich jak PCV;
  • możliwość precyzyjnego wykonanie nawet najmniejszych detali;
  • szybkość i łatwość wykonania dowolnych projektów;
  • szeroki wachlarz możliwości wyboru gadżetów: od małych breloczków poprzez popularne i przydatne ostatnio przyłbice chroniące przed koronawirusem, aż po maty czy podkładki na stoliki.

 

Gadżety reklamowe dla firm - druk 3D, czy warto kupować własną drukarkę?

Do wykonania takich akcesoriów reklamowych niezbędne jest posiadanie nowoczesnej drukarki 3D, co wiąże się jednak ze sporymi kosztami oraz koniecznością przeszkolenia operatora. Dlatego, jeśli sprzęt taki nie będzie regularnie używany w danej firmie, lepiej zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalnego producenta takich gadżetów. Z pewnością pomoże on stworzyć odpowiedni projekt oraz postara się podpowiedzieć najlepsze możliwe rozwiązania, co może przynieść lepsze efekty oraz mniejsze koszty niż zakup profesjonalnej drukarki.