A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

projektbeztytuluUwielbiamy oglądać filmy. Naprawdę. A już w ogóle najlepsze, w naszej ocenie, są filmy komediowe. Gwarantują nam salwy śmiechu, bolący brzuch i łzy spowodowane rozbawieniem. Chętnie dzielimy się naszymi typami, więc wybraliśmy najlepsze filmy komediowe, które chcielibyśmy wam polecić. Wśród nich znajdują się zarówno oczywiste klasyki, jak i takie filmy, których być może nie mieliście okazji poznać? Sprawdźcie koniecznie!

 

 

„Duże dzieci”

To historia o grupie dorosłych mężczyzn, którzy zachowują się jak duże dzieci. W weekend, który przypada na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa spotyka się po niemal 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w urokliwym domku nad jeziorem, który należał do rzeczonego trenera. Przyjaciele postanawiają cofnąć się do szkolnych czasów i ponownie je przeżyć - nabijają się z siebie, dokuczają sobie i za wszelką cenę chcą pokazać dzieciom jak się bawić. Czy nie napytają sobie z tego powodu jakichś kłopotów?

 

„Jak urodzić i nie zwariować”

Historia, która pokazuje pięć par, które stają, jak jeden mąż, przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa. Gwiazdor tanecznego show Evan i guru fitness Jules odkrywają, że życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z tym, co przeżywają podczas przygotowań do porodu. Wendy z kolei przeżywa wielką burze hormonów, a wszystko odbija się na Gary’m. Para szuka zrozumienia w ciążowej grupie wsparcia. Marco i Rosie mają inny problem - co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców? Alex z kolei chce zobaczyć, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Coś ich łączy - wszyscy muszą odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak urodzić i nie zwariować?

„Nietykalni”

Trochę dramat, trochę komedia, który poruszy nawet najtwardsze serca. Jeszcze bardziej cenimy ten film, od kiedy dowiedzieliśmy się, że ta historia zdarzyła się naprawdę. Milioner, który jest sparaliżowany na skutek wypadku, zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie kompletnie różnych światów. Wszystko to doprowadzi tych dwóch różnych mężczyzn do przyjaźni i przygód. A wszystko to sprawi, że będą po prostu… nietykalni.

 

„Narzeczony mimo woli”

Jedyna komedia romantyczna w tym zestawieniu. Opowiada o Margaret Tate, która jest prawdziwą kobietą sukcesu. Zajmuje wysokie stanowisko, ma władzę, pieniądze i jest nieustępliwa. Dlatego kiedy musi walczyć o swoją pozycję i o to, aby jej nie deportowali… Zmusza do narzeczeństwa swojego asystenta Andrew. Niedobrana para rusza na Alaskę, aby poinformować rodziców mężczyzny, że się zaręczyli. Ta atmosfera, która jest całkiem gorąca, uświadamia Margaret coś, czego próbowała nie widzieć.

 

A wy znacie jakieś inne komediowe filmy online? Koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami i zachęćcie innych do ich obejrzenia. My też chętnie poznamy inne, dobre komedie i dodamy je do listy „do obejrzenia”.