A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

16jpg
Pojawienie się na rynku usług wirtualnych biur, zapoczątkowało przejście biznesu na nieco wyższy stopień. Już nie musisz siedzieć w zamkniętym pomieszczeniu i codziennie wstawać o poranku. Jeżeli wolisz pracować w domu, a Twoja firma świetnie radzi sobie w systemie home office to warto zastanowić się nad rezygnacją z tradycyjnego biura i postawić na alternatywę, jaką są biura wirtualne. Sprawdź, jakie korzyści możesz osiągnąć decydując się na zmianę formy prowadzenia biznesu ze stacjonarnej na mobilną.

 

 

 

 

Niższe koszty

Podstawową zaletą korzystania z biur wirtualnych są znacznie niższe opłaty. Nie musisz regulować kosztów związanych z czynszem czy rachunkami. Ceny za wynajem są relatywnie niższe i wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych rocznie. Dzięki trybowi płacenia z góry za dany okres czasu, możesz zapomnieć o rachunkach i obciążeniach finansowych. Koszt wirtualnego biura w przeliczeniu na miesiąc jest niewielki, a lista udogodnień długa.

 

Outsourcing usług biurowych i księgowych

Współpraca z biurem wirtualnym skutkuje również pomocą z zakresie usług księgowych. Doświadczony specjalista zadba o prawidłowo wypełnione dokumenty i kontakt z instytucjami, takimi jak Urząd Skarbowy, czy ZUS. Doradzi również w zakresie rozliczania się i podpowie, jak poprawnie prowadzić działalność. Pracownicy biur wirtualnych zajmują się również wszelką korespondencją. Dzięki temu, szybko i sprawnie otrzymasz skany poczty służbowej na podany wcześniej adres mailowy.

 

Prestiżowy adres w centrum Warszawy

Korzystanie z usług biura wirtualnego daje przede wszystkim dostęp do prestiżowego adresu. Lokalizacja w centrum Warszawy na wszelkich materiałach promocyjnych czy w social mediach wygląda wyjątkowo i przyciąga wzrok. W ten sposób zbudujesz zaufanie klienta i z pewnością zatrzymasz go na dłużej. Adres w samym centrum Warszawy będzie służył również do przesyłania korespondencji, a Ty zachowasz pełną anonimowość. Dodatkowo, poprawiasz wizerunek firmy i znacząco podnosisz jej prestiż.

 

Nowoczesne sale konferencyjne

Wirtualne biuro al. Jerozolimskie oferuje również wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt salę konferencyjną, którą możesz wynająć w razie potrzeby. Duży stół i wygodne krzesła pozwalają na przeprowadzenie szkoleń czy rekrutacji face to face. W ten sposób płacisz jedynie za okres, w którym użytkujesz pomieszczenie.

Korzystanie z usług biura wirtualnego jest proste, jednocześnie gwarantuje oszczędność pieniędzy oraz czasu, który możesz spędzić na wykonywaniu swoich obowiązków. Warto stawiać na praktyczne rozwiązania. Rozwijaj swoją firmę i nie ograniczaj się! Sprawdź, jak jeszcze możemy Ci pomóc.