Porady
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

frezarkę
Bez względu na to, czy ktoś planuje zakup wyposażenia do gabinetu kosmetycznego, czy szuka frezarki do paznokci na użytek prywatny, warto upewnić się, że wybrany model spełni wszystkie oczekiwania użytkownika. Jednym z najważniejszych parametrów jest moc frezarki, ponieważ to od niej zależy szybkość pracy urządzenia i liczba obrotów, jaką frez wykona w ciągu jednej minuty. Na szczęście frezarka zgodna z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających użytkowniczek wcale nie musi być droga, o czym przekonasz się z lektury naszego artykułu.

 

 

 

 

Znajdziesz tu również informacje o tym, co powinno się znaleźć w zestawie wraz z nową frezarką, aby od samego początku można było z niej korzystać bez żadnych problemów.

 

Do czego służy głowica frezarki do paznokci?

Biorąc pod uwagę, że odpowiednio dobrane końcówki do frezarki pozwalają nadać paznokciom oczekiwany kształt, a także pozwalają opracowywać skórki i usuwać drobne niedoskonałości, nikogo nie powinno dziwić, że jest to jedno z najważniejszych urządzeń w każdym gabinecie kosmetycznym. Coraz częściej jednak baza frezarki trafia również do prywatnych domów, co przy odrobinie wprawy pozwala uzyskać świetne efekty. Korzystanie z własnej frezarki do paznokci to duża oszczędność, szczególnie jeżeli ktoś często korzysta z wizyt w gabinetach kosmetycznych.

 

Czy frezarka Marathon to dobry wybór?

Zarówno do użytku domowego, jak i do profesjonalnych salonów często poleca się frezarki Marathon. Oferują one świetny stosunek ceny do jakości, a ich ergonomiczna obudowa sprawia, że można cieszyć się komfortem użytkowania nawet przy dłuższym użytkowaniu. Każda frezarka wyposażona jest w takie rozwiązania jak płynna regulacja obrotów, a wymiana freza jest bardzo łatwa. Intuicyjna obsługa sprawia, że trudno znaleźć równie dopracowaną frezarkę w podobnej cenie.

 

Nowoczesna frezarka Marathon 3 Champion

Chociaż wszystkie frezarki wspomnianej marki idealnie sprawdzą się na potrzeby prywatne lub w salonach kosmetycznych, w ostatnim czasie największym zainteresowaniem cieszy się profesjonalna frezarka Marathon 3 Champion. Oprócz głowicy, bazy i podstawki, w zestawie znajduje się również pedał nożny. Frezarka Champion umożliwia bardzo precyzyjną pracę, nawet jeżeli ktoś nie chce poświęcać dużych ilości czasu na paznokcie. Jednocześnie urządzenie jest bezpieczne w użytkowaniu, a w porównaniu z wieloma konkurencyjnymi modelami charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą.