Porady
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kubki personalizowane
Zbliżają się urodziny czy imieniny bliskiej na Ciebie osoby, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? A może chcesz obdarować Twoją drugą połowę czymś, co wywoła na jej twarzy szeroki uśmiech? Mamy coś dla Ciebie! Kubki personalizowane są dokładnie tym, czego szukasz! Estetyczne, pomysłowe, a do tego w pełni funkcjonalne- czego chcieć więcej?

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubki personalizowane - pomysły na wykorzystanie

Najpopularniejszym i najchętniej stosowanym pomysłem na wykorzystanie kubków personalizowanych jest użycie ich jako prezentów na różne okazje. Taki kubek sprawdzi się zawsze głównie dlatego, że to od nas zależy, co zostanie na nim nadrukowane. Może to być cytat, wspólne zdjęcie, a może po prostu imię. Wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli chcesz sprawić przyjemny prezent partnerowi czy partnerce, możesz wykorzystać fakt, że znasz tę osobę najlepiej na świecie. Wybierz więc kubek z Waszym ulubionym cytatem, który będzie przypominał drugiej połówce o jakichś wyjątkowych chwilach. Personalizowany kubek sprawdzi się nawet jako prezent dla szefa, jeżeli nadrukujemy na nim jakiś mądry cytat czy słowa uznania bądź podziękowania, w zależności od okazji. Kubek personalizowany to świetny pomysł na prezent last minute- gdy na znalezienie czegoś innego jest już zbyt późno, kubek będzie o wiele lepszym prezentem niż kolejne skarpety czy pudełko czekoladek.

Personalizowane kubki sprawdzą się przede wszystkim w przypadku osób, które preferują praktyczne prezenty. Taki kubek będzie mógł towarzyszyć osobie obdarowanej każdego dnia, wciąż wywołując pozytywne emocje i uśmiech na twarzy. To prosty, a jednocześnie bardzo efektowny pomysł na trafiony prezent.

 

Personalizowany kubek dla bliskiej osoby

Personalizowane kubki to wyjątkowy prezent dla drugiej połowy. Możesz wybrać kubek ze swoim imieniem, który będzie wywoływał uśmiech na twarzy osoby obdarowanej każdego dnia. Możesz wybrać kubek z Waszym hasłem, które rozumiecie tylko Wy, bądź zdecydować się na dwa kubki, których nadruk będzie się w jakiś sposób uzupełniał- będzie to wspaniała metafora Waszego związku i dopełniania się na wielu płaszczyznach.

 

Kubek personalizowany- czy warto?

Personalizowane kubki to oryginalny prezent, który zawsze wywołuje uśmiech na twarzach obdarowanych. Ich zaletą jest wysoka funkcjonalność, gdyż takie kubki można po prostu używać na co dzień. Nie jest to więc prezent, który stanie na półce i szybko okryje się warstwą kurzu. Piękny kubek z własnym nadrukiem będzie wyrazistym znakiem, że myślimy o drugiej osobie i chcemy obdarować ją czymś wyjątkowym. Kubki personalizowane mają jeszcze jedną zaletę- dają potężne możliwości indywidualizacji. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Możesz wybrać wzór z bazy dostępnych wzorów bądź wykorzystać swój indywidualny projekt, w zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać.

 

Spersonalizowane kubki na każdą okazję

Spersonalizowane kubki to doskonały pomysł na każdą okazję. Wykonane z trwałych materiałów, mogą być zmywane w zmywarce, co dodaje im funkcjonalności i praktyczności. Żywe kolory i wysoki kontrast nadruku sprawiają, że nie znika on nawet po wielokrotnym zmywaniu, nie traci także na swojej wyrazistości nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Kubki z własnymi nadrukiem to świetny pomysł na urodziny, imieniny czy prezent gwiazdkowy. Tak naprawdę, każda okazja jest dobra, by wręczyć drugiej osobie kubek z przemyślanym nadrukiem. Szeroki uśmiech i pozytywne emocje są gwarantowane. Kubki personalizowane doskonałej jakości znajdziesz w sklepie https://kapkap.eu/. Zapoznaj się z ofertą i wybierz personalizowany kubek już dziś!