A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

reklama2
Reklama jest nieodzowna, bez niej firma nie jest widoczna. Klienci zamawiają różne rzeczy. Wśród nich są na przykład odzież reklamowa i teczki reklamowe. Odzież jest różnorodna - począwszy od koszulek bawełnianych typu t-shirt z logo i nazwą firmy z przodu lub dyskretnie na rękawie. Innym hitem są krawaty męskie lub apaszki damskie z logo firmy umieszczonym dyskretnie na wszywce. Innym rodzajem odzieży reklamowej mogą być garnitury lub mundurki z logo danej firmy oraz jej nazwą.

 

 

 

 

 

 

Odzież reklamowa

 

Niejedna osoba dąży do tego, aby mieć wszelkie rozwiązania dostępne zawsze i o każdej porze - odzież reklamowa jest kupowana dla pracowników firmy lub dla jej klientów. Daje wiele możliwości, jest doskonałym nośnikiem reklamy i to obecnym w wielu miejscach, czyli tam, gdzie osoby ją noszące się pojawią.

 
Dla pracowników


Pracownicy mogą liczyć na odzież firmową - koszulki, bluzki, garsonki, garnitury, czasami także buty oraz dodatki. Banki czy linie lotnicze często fundują taką odzież, ponieważ zależy im na tym, aby pracownicy byli ich wizytówką i godnie ich reprezentowali na targach, spotkaniach, podczas wielu firmowych wydarzeń. Dzięki efektownym ubraniom pracownicy są chodzącą reklamą danej firmy. Mogą nosić ubrania z logo w pracy i po pracy. Eleganckie garnitury czy garsonki są obecnie rodzajem umundurowania. Bogatsze firmy ubierają pracowników w bardzo markowe ubrania, które sprawdzają się przez długi czas, dając im wysoki komfort korzystania z takich ubrań.


Klienci nie dostają mundurków


Klienci dostają drobiazgi, czyli apaszki, krawaty oraz koszulki reklamowe. Czasami dostają także teczki ofertowe z tektury lub skóry - te drugie oferowane są klientom firmowym, którzy powinni otrzymać rzeczy doskonałej jakości w dobrej cenie. Na drogie rzeczy mogą liczyć prezesi firm oraz członkowie zarządów, nieraz dyrektorzy handlowi dostają takie same produkty. Reklamowe rzeczy są bardzo ważne i mają ogromne znaczenie - dobra jakość świadczy o firmie i jej reklamowym budżecie. Bardzo modnym gadżetem reklamowym są czasami elementy biżuterii z nazwą firmy, np. bransoletki lub broszki. Nie jest to jednak bardzo często oferowany upominek. Reklamowe rzeczy sprawdzają się przez długi czas i służą klientom doskonale. T-shirty są często rozdawane podczas firmowych imprez, dzięki czemu można dobrze promować firmę, ponieważ klienci noszą takie koszulki wielokrotnie, a na nich jest przecież nazwa firmy oraz jej logo. Kolorystyka może być zróżnicowana, czasami firmy życzą sobie odzieży w barwach danej firmy, ale nieraz nie ma takiej konieczności.